Skrevet av Johan Ragnar Eggen
13. mai 2025
En knallgod jobb fra MMM igjen i dag – møtes med mening – en undergruppe i Alvdal Frivilligsentral. Møtes klokka 10 hver tirsdag. Sosialt og trivelig-vi råder flere til å bli medTar på seg småjobber for enkeltpersoner og foreninger!
I en liten sekning i stien opp til Hauståsbua har det vært litt småtrælet å komme over og særlig vinterstid. Nå er det laget en solid gangbane av solid impregnert materiale fra Alvdal Skurlag
Alvdal Turforening bekostet materialer og transport med ATV, MMM gutta gjorde jobben! En god kombinasjon
GOD TUR til HauståsbuaDet er også
MMM gutta som har satt opp to flotte kvilebenker fra Kattmoen og opp til Hauståsbua
Tusen takk til MMM gjengen og positiv grunneier Morten Sørhus!
Forsidebilde: Fra venstre : Lars Solheim, Harald Trønnes, Olav Thoresen og Audun Eggset. Alle er med i MMM. Johan Ragnar Eggen er også med i MMM , han var med på arbeidet også og er som kjent leder i Alvdal Turforening.