Terningkast 6 i Sølndalen og Breisjøen
25. og 26.mars TERNINGKAST 6 i Sølndalen og Breisjøen ![]()
Tradisjonell 2 dagers tur til Breisjøseter. Særdeles flott tur med kjempegode snøforhold, kjempevær og »kanonforhold» med SPORIL spor fra Sølnsetra og inn til Stråsjøen
Kjempeflott opphold som alltid på Breisjøsetra, knallgod mat og god stemning
11 stk hadde booket gjennom oss, 25 stk totalt til middag herunder flere med deilig gourmet middag![]()
Vi er imponert over familien Simen Andre Trøan og Mari Øien som med 2 pulker og 3 unger gikk inn lørdag fra Sølnsetra (19 km) og samme vei tilbake søndag![]()
Imponerende![]()
Breisjøseter Turisthytte har åpent ut påsken. Vårt råd er å ta seg en tur inn , evt overnatting og evt gourmet middag er en helt spesiell opplevelse ![]()
I anledning helga var det også åpent for servering på Follandvangan og Strømsøyensætra. Stor trafikk og knallgod servering ,mye over hundre gjester
Tusen takk til Trine og Håkon med familie![]()
I dag har det også vært åpent for servering på Allmannstua med 80 gjester.Alle satt ute på verandaen og nøt finværet
Tusen takk til Ann Iren og Erik som vertskap![]()
Ei knallhelg, vi håper på slikt vær også i påska
Et klart terningkast 6![]()
Forsidebilde:
Familien Trøan /Øien Emilie 11 år , Simen Andre og Mari.
Foran Emil til høyre (5 år) , Leander (3 år) og hunden Enja![]()

på pulken , Mari må dra

















Mars
